وبلاگ تاپ تریپ

یک راه حل مناسب برای خرید بلیط هواپیمای ارزان

09 دی , 1398
0 دقیقه

ایران کشور پهناوری است و فواصل بین شهرهای مهم آن در بعضی موارد در حد ۱۰۰۰ کیلومتر و بیشتر هم می شود. به همین دلیل اگر خیلی طرفدار سفر زمینی و لذت بردن از مسیر نباشید سفر با اتوبوس یا خودروی شخصی خیلی وقتها از لحاظ زمانی و حتی اقتصادی به صرفه نخواهد بود.

ادامه مطلب

چرا باید قبل از سفر بیمه مسافرتی تهیه کرد؟

30 آذر , 1398
0 دقیقه

یکی از دغدغه‌ های اصلی مسافرت به خارج از کشور، پرداخت هزینه‌ های پیش بینی نشده از جمله حوادث، درمان بیماری‌ها، گم شدن چمدان‌ها، و مشکلات حقوقی است. در ادامه راهکارهای جبران این هزینه‌ها بررسی شده است.

ادامه مطلب

در سفری به تایلند کجاها برویم؟

17 آذر , 1398
0 دقیقه

تور تایلند امروزه یکی از پرتردد ترین و پرطرفدارترین تورهای آسیایی می باشد که بسیاری از گردشگران و توریست ها به دنبال رزرو یکی از بهترین آنها هستند تا در اولین فرصت به دست آمده یکی از سفرهای فراموش نشدنی را برای خود رقم بزنند و از جاذبه های این کشور بازدید داشته باشند.

ادامه مطلب

غذاهای محلی ارمنستان با تور های ارمنستان

30 مهر , 1398
0 دقیقه

یکی دیگر از جاذبه های گردشگری ارمنستان، غذاهای خوشمزه ی این کشور است، ارمنستان غذاهای بسیار خوش طعم و خوش رنگی دارد، از کباب های ارمنی که بر روی زغال کباب شده اند تا گوشت ‌های سرخ شده در سبزیجات، همه و همه را می توانید در اینجا ببینید.

ادامه مطلب

پارکهای ساحلی زیبای جزیره کیش

25 مهر , 1398
0 دقیقه

جزیره زیبای کیش دارای تفریحات آبی زیادی است و همچنین از سواحل زیبا و جذابی نیز برخوردار است  از انواع این سواحل  می توان به پارک ساحلی سیمرغ، پارک ساحلی مرد ماهیگیر، پارک ساحلی میرمهنا و چارک ساحلی مرجان اشاره کرد.

ادامه مطلب

آشنایی با نحوه خرید در استانبول

25 مهر , 1398
0 دقیقه

در استانبول مال میتوانید از اکثر برند های خوبو معتبر دنیا که در ان نمایندگی دارند خرید کنید و سوغاتی های خوبی بخرید .استانبول مال داری بیش از سیصدو پنجاه باب تجاری بوده و در ان تقریبا کالکشن کاملی از برند های دنیا جمع شده است

ادامه مطلب