قیمت تورهای لحظه آخری آنتالیا در سفرهای تابستانی، چقدر است؟

0 دقیقه زمان خواندن
تورهای لحظه آخری آنتالیا

آنتالیا شهر زیبا و ساحلی ترکیه است که در عین نزدیکی مسافت و نیز فرهنگ و آداب و رسومش با کشورمان ایران، آب و هوای دلچسب مدیترانه‌ ای، سواحل متنوع و تفریحات آبی جذاب آسیای شرقی، وجود هتل ‌های لوکس و یوآل و امکانات بی نظیر و مدرن اروپایی و همه زیبایی ها را یکجا در خود داشته باشد و همین موارد باعث شده که تور آنتالیا تابستان نسبت به دیگر تورهای این مقصد در فصول دیگر سال مورد استقبال قرار بگیرد. علاوه بر این وجود مناطق تاریخی هم دلیل بعدی بسیاری از مسافران است که این شهر را به عنوان مقصد مسافرتی خود انتخاب کنند.

 تورهای لحظه آخری آنتالیا

بی شک تور آنتالیا لحظه آخری، آنقدر جذاب و پرطرفدار است که اگر بخواهید از بین چند تور لحظه آخری خارجی یکی را انتخاب نمایید، پیشنهاد اول ما بشما تور لحظه آخری آنتالیا خواهد بود. این شهر باستانی امپراتوری عثمانی، سال‌ ها مابین رومیان، یونانی ‌ها و عثمانی‌ ها دست به دست گشته و به همین دلیل توانسته دنیایی از آثار و جاذبه ‌های تاریخی را در دل خود جای دهد و با این اوصاف، تور آنتالیا برای عاشقان تاریخ و باستان‌ شناسی بسیار مهیج و لذت بخش خواهد بود. ضمنا موقعیت جغرافیایی آنتالیا، این شهر ساحلی را به یکی از محبوب ‌ترین مقاصد گردشگری شرق اروپا در فصل تابستان تبدیل کرده است که خوشبختانه با بازشدن مرزهای ترکیه در تابستان 1400 شما عزیزان می توانید متنوع ترین تورهای این مقصد را در صفحه اصلی وبسایت نامی گشت مشاهده کنید.

موضوع مورد بحث امروز ما تور لحظه آخری آنتالیا در سفرهای تابستانی و همچنین قیمت تورهای لحظه آخری آنتالیا می باشد. قبل از اینکه به این بحث بپردازیم یک سوال از شما علاقه مندان داریم و آن این است که آیا شما شرایط سفر لحظه آخری به آنتالیا را دارید؟ در جواب باید بدانید که درست زمانی که هواپیما تا لحظه آخر پر نشده باشد به پایین‌ ترین نرخ ممکن فروخته می شود تا ظرفیت آن تکمیل شود، بنابراین قیمت تور بسیار مناسب میشود و این امکان را دارید که تجربه سفر ارزان به آنتالیا را داشته باشید. فقط یک مشکل وجود دارد که شما همین امروز و یا فردا باید آماده سفر باشید! خوب حالا ازتون می پرسیم، آیا شرایط سفر با تورهای لحظه آخری آنتالیا را دارید؟ در ضمن باید بدانید که همه تورهای لحظه آخری آنتالیا هم ارزان نیستند. در ایام پر ترافیک مانند نوروز و تابستان که درست های سیزن آنتالیا میباشد، تقریبا تور لحظه آخری ارزانی وجود ندارد. برای این بازه زمانی شلوغ حتما باید از چندین روز قبل تور خود را رزرو یا خریداری کنید. همچنین اگر محدودیت مالی دارید حتما برنامه سفر خود را به زمان‌ های خلوت تر و فصول سرد سال مثل پاییز و زمستان موکول کنید که تور لحظه آخری آنتالیا را حدود 20 تا 50 درصد ارزان تر رزرو نمایید و اما بهترین زمان برای تورهای لحظه آخری ارزان بعد از تعطیلات نوروز تا اواخر اردیبهشت ماه می باشد.

 تورهای لحظه آخری آنتالیا

لازم به ذکر است که تورهای لحظه آخری آنتالیا تابستان، در عین حال که قیمت مناسب ‌تری دارند، از نظر کیفیت هم بسیار عالی می باشند، چرا که هیچ تفاوت اساسی با همان تور در حالت عادی و سیستمی ندارند. برای مثال تصور کنید با کمی خوش شانسی یک تور لحظه آخری آنتالیا را خریداری کردید و اینکه با سوار شدن در هواپیما متوجه خواهید شد که دیگر مسافران پرواز با هزینه دو برابر آنچه شما پرداخته ‌اید درست همان تور را تهیه کردند و اینکه شما تمام خدماتی که دریافت می ‌کنید کاملا با آن‌ ها یکسان می باشد. همچنین تور آنتالیا به دلیل وجود طیف متنوعی از تفریحات ساحلی در فصل تابستان محبوبیت ویژه ای دارد. به همین دلیل، تور آنتالیا در فصول سرد سال با استقبال کمی از مسافران روبرو می ‌شود و در نتیجه در این فصول بیشتر تورهای آنتالیا کلا ارزان میشوند و انتظار تور لحظه آخری آنتالیا را نباید داشته باشید. اما فصل تابستان که فصل شلوغی آنتالیا شناخته میشود، فرصتی استثنایی و ایده آل برای خرید یک تور آنتالیا لحظه آخری و با کیفیت خواهد بود.

تورهای لحظه آخری آنتالیا

سفر با تور لحظه آخری آنتالیا در تابستان 1400

در ابتدا مهم است بدانید که این تورها درست چه زمانی به علاقه مندان ارائه می شوند؟ تکمیل نشدن ظرفیت یک تور دلایل گوناگونی می ‌تواند داشته باشد. مثلا اینکه امکان دارد که شرایط جوی و یا حتی اقتصادی، سیاسی تغییرات چشمگیری کند و این تغییر ناگهانی و غیر قابل پیش بینی، باعث کاهش استقبال از تور می شود. گاها نیز ممکن است برگزار کننده تور، با خیال انحصاری بودن بازار و استقبال گردشگران از تور مسافرتی مورد نظر و به طمع سود بیشتر، تور را قیمت بالاتری به عموم مردم ارائه میدهد، اما برخلاف انتظار، با استقبال چشمگیر مسافران از این تور مواجه نمی شوند و برگزار کننده مجبور به فروش تور در روزهای پایانی، به صورت تور لحظه آخری آنتالیا تابستان شود.

در ضمن این تورها می ‌تواند یک تور بی‌ کیفیت یا یک تور خوب و مقرون به صرفه باشد. چرا که بستگی به اینکه دارد که شما از تور خود چه انتظاری دارید. هتل‌ های 3 یا 4 ستاره برای تور آنتالیا قیمت ‌های ارزان و مناسب تری نسبت به هتل های 5 ستاره یوآل دارند. اما واقعیت این است که مسافرانی که در تابستان به آنتالیا سفر میکنند به دنبال امکانات و خدمات رفاهی لوکس، تفریحات آبی متنوع و خدمات نامحدود برای غذا و نوشیدنی در هتل محل اقامتشان هستند. سفر شما به آنتالیا یک هفته خواهد بود، بنابراین کیفیت غذا و امکاناتی که هتل در اختیار شما قرار میدهد، موضوع بسیار مهمی است.

 تورهای لحظه آخری آنتالیا

بنابراین پیشنهاد ما این است که برای سفر آنتالیا خود، کمی ولخرجی کنید و اقتصادی تصمیم نگیرید! ضمنا توجه داشته باشید که تنها امتیاز تور آنتالیا لحظه آخری، قیمت پایین آن بوده که از نظر قیمتی بسیار ارزان ‌تر از همان تور در شرایط عادی میباشد؛ با این تفاوت اساسی که خوشبختانه امکانات و خدمات تور آنتالیا لحظه آخری، هیچ تفاوتی با یک تور استاندارد ندارد. زیرا تور لحظه آخری، یک تور استاندارد بوده که به دلایلی که در بالا به آن اشاره کردیم، با تخفیف ویژه و استثنایی به مسافرین تور آنتالیا ارائه شده است و طبق قانون هیچ امکاناتی نباید برای خریدار محدود بشود.

 قیمت تور لحظه آخری آنتالیا در سفرهای تابستانی چگونه محاسبه می شود؟

خوب موضوع قیمت! مهم است اطلاع داشته باشید که با توجه به نوسانات ارزی و تغییر قیمت هتل و پرواز نمی توان قیمت واحد و درستی را به شما بیان کنیم. اما این را بدانید که قیمت تور آنتالیا لحظه آخری، بسته به شرایط تور و نیز مدت زمان باقی مانده تا شروع تور ممکن است شامل تخفیف 10 تا 60 درصدی بشود. مثلا امکان دارد یک تور آنتالیا لحظه آخری، دو روز قبل از تاریخ برگزاری سفر با 10 درصد تخفیف به شما پیشنهاد شود؛ اما همان تور ارائه شده، در لحظات پایانی و درست چند دقیقه مانده به پرواز با 70 درصد تخفیف هم به شما ارائه بشود. همچنین در بعضی مواقع ممکن است به دلیل وقوع یک حادثه، مقصد مورد نظر نا امن شده و ظرفیت تور کاملا خالی بماند. در نتیجه برگزار کننده مجبور است تا با کاهش نرخ تور لوکس آنتالیا، ظرفیت تور خود را در قالب یک تور لحظه آخری آنتالیا پر کند تا متحمل ضرر و زیان نشود.

 تورهای لحظه آخری آنتالیا  

در نهایت پیشنهاد ما این است که برای خرید یک تور لحظه آخری آنتالیا یا هر مقصد داخلی و خارجی بهتر است تا عضو باشگاه مشتریان آژانس مسافرتی نامی گشت شوید. اگر چه می ‌توانید از طریق سایت های گردشگری و یا بعضی از پلتفرم ‌های تبلیغاتی دیگر هم به دنبال یک تور لحظه آخری مناسب به مقصد آنتالیا باشید. اما توصیه ما به شما خرید از یک آژانس مسافرتی معتبر و شناخته شده است، همچنین توجه داشته باشید که در هنگام خرید تور‌ آنتالیا لحظه آخری، بصورت آگاهانه و با بررسی همه جوانب، تور خود را انتخاب کنید.

بنابراین اولین و مهمترین اصل برای خرید بلیط لحظه آخری آنتالیا در تابستان این است که شما باید در هر روزی آماده سفر باشید تا هر وقت که یک آفر بلیط ارزان به شما ارائه شد، همان لحظه آن را خریداری کنید و با همان تور راهی این مقصد شوید. همچنین ناگفته نماند که افرادی که علاقه مند به شرکت در این تورهای تابستانی 1400 ما هستند، می توانند علاوه بر مراجعه به صفحه اصلی سایت نامی گشت و یا با شماره تلفن 5 رقمی ما بشماره 49398-021 هم تماس بگیرند و تمامی سوالات خود را از در خصوص رزرو و یا خرید تور خارجی با کارشناسان با تجربه مجموعه مطرح کنند و مژده اینکه شما می توانید در کنار تور مسافرتی خود از پشتیبانی 24 ساعته و در حین سفر آژانس نامی گشت بهره مند شوید و سفری لذت بخش را تجربه کنید.

12 خرداد , 1400